Linda Tallgren

>Linda Tallgren

Vill du veta mer om oss?
linda.tallgren@greatplacetowork.com 
070 778 94 37
Anna Rydén

>Anna Rydén

Inköps- och kontorsansvarig
anna.ryden@greatplacetowork.com 
076 778 84 04
Maria Grudén

>Maria Grudén

VD
maria.gruden@greatplacetowork.com 
070 778 84 18
Eva Lindholm

>Eva Lindholm

COO
eva.lindholm@greatplacetowork.com 
070 298 78 18
Angela Nihlén

>Angela Nihlén

Konsult
angela.nihlen@greatplacetowork.com 
070 778 18 36
Anna Lennmark

>Anna Lennmark

Konsult
anna.lennmark@greatplacetowork.com 
070 778 84 16
Anne Margrethe Mannerfelt

>Anne Margrethe Mannerfelt

Konsult
am.mannerfelt@greatplacetowork.com  
070 778 84 15
Annika Brisius Edlund

>Annika Brisius Edlund

Konsult
annika.brisiusedlund@greatplacetowork.com 
070 529 68 43
Filip Ghanime

>Filip Ghanime

Konsult
filip.ghanime@greatplacetowork.com 
073 972 98 53
Fredrik Hoël

>Fredrik Hoël

Konsult
fredrik.hoel@greatplacetowork.com 
072 322 05 35
Jenny Heffler

>Jenny Heffler

Konsult
jenny.heffler@greatplacetowork.com 
070 778 93 18
Linda Löfman

>Linda Löfman

Konsult
linda.lofman@greatplacetowork.com 
070 410 52 30
Per Ageman

>Per Ageman

Konsult
per.ageman@greatplacetowork.com 
070 775 20 83
Sofia Beuschel

>Sofia Beuschel

Konsult
sofia.beuschel@greatplacetowork.com 
070 778 70 45
 Teresa Acuña López

> Teresa Acuña López

Konsult
teresa.acuna-lopez@greatplacetowork.com 
070 783 44 09
Tove Griffin

>Tove Griffin

Konsult
tove.griffin@greatplacetowork.com 
070 778 84 17
Fredrik Öhlund

>Fredrik Öhlund

Projektkoordinator
fredrik.ohlund@greatplacetowork.com 
070 718 71 66
Matilda Back

>Matilda Back

Projektkoordinator
matilda.back@greatplacetowork.com 
070 773 13 82
Olga Göcmen

>Olga Göcmen

Systemansvarig
olga.gocmen@greatplacetowork.com 
070 778 01 92
© Great Place To Work® Institute. All Rights Reserved.
made with by CIC